SON DAKİKA

SonpiyasalarFirma ilanları
Son Piyasa Reklam

Ford’un Eski Çalışanları Yeniden Yönetimde-Ekonomi Haber

Ford’un yeni CEO’su James Hackett, şirketin düşen kârlarını arttırmak amacıyla şirketin eski çalışanlarını yeniden yönetime getirdi.

Ford’un Eski Çalışanları Yeniden Yönetimde-Ekonomi Haber
Bu haber 26 Mayıs 2017 - 10:55 'de eklendi.

Ford’un yeni CEO’su James Hackett, şirketin düşen kârlarını arttırmak amacıyla şirketin eski çalışanlarını yeniden yönetime getirdi. Şirkette önemli değişikliklere giden Hackett, Ford’un eski yöneticilerinden Sherif Marakby’yi de Uber’den transfer etti.

Otomotiv devi Ford’da gelirlerde yaşanan düşüşün ardından eski CEO Mark Fields’in yerine getirilen James Hackett, şirket yönetimini baştan aşağı değiştirdi. Hackett, Ford’da 25 yıl boyunca çalıştıktan sonra Uber’e geçen Sherif Marakby’yi de yeniden transfer etti. Marakby’nin Ford’da elektrikli ve sürücüsüz arabalardan sorumlu başkan yardımcılığına getirildiği bildirildi.

Daha önce küresel satın alma birimini yöneten Hau Thai-Tang de, satın alma ve ürün geliştirme birimlerinden sorumlu olacak. Ford’un teknik gelişim biriminin başındaki Raj Nair ise Kuzey Amerika biriminin başına atandı. Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya-Pasifik birimlerinin başına da yeni isimler getirildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
UA-87558301-1