SON DAKİKA

SonpiyasalarFirma ilanları
Son Piyasa Reklam

Başkent Trafik Ve İş Kazaları Mağdurları Derneği | İstanbul

Başkent Trafik Ve İş Kazaları Mağdurları Derneği İstanbul Temsilcisi Mevlüt Coşkun, amaçlarının olabildiğince hızlı hareket ederek; kaza sonrası oluşan maddi ve manevi kaybın çok kısa süre içerisinde sonuç alındığını ilave etti.

Başkent Trafik Ve İş Kazaları Mağdurları Derneği | İstanbul
Bu haber 11 Temmuz 2022 - 11:03 'de eklendi.
Başkent Trafik Ve İş Kazaları Mağdurları Derneği İstanbul Temsilcisi Mevlüt Coşkun, dernek olarak amaçlarının olabildiğince hızlı hareket ederek; kaza sonrası oluşan  maddi ve manevi kaybın çok kısa süre içerisinde sonuç  alınması olduğunu söyledi.
Mevlüt Çoşkun derneğin faaliyetleri ilişkin şu bilgileri verdi.
  “Trafik kazaları sonrasında vefat eden mağdurların  aile ve yakınları derin üzüntü  yaşamaktadır. Resmi bir kuruluş olan Başkent Trafik Ve İş Kazaları Mağdurları Derneği hiçbir ailenin böylesi büyük bir acıyı yaşamaması adına yola çıkmış ve  yaşanan trafik kazalarının azalması için kararlı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.”
“Derneğin kararlılık gösteren faaliyetlerinin yanı sıra vefat eden kişinin ailesinin de girişeceği hukuk mücadelesi trafik kazalarının önlenmesinde önem  arz etmektedir.”
“Aileler kaza sonrası hukuki bilgi ve misyondan yoksun kişilerin yanlış yönlendirilmeleri ile hukuki haklarının takibini sağlayamamaktadır. Bu durum geride kalanların mağduriyetlerinin artmasına neden olmaktadır. Derneğin üye uzman hukukçuları trafik ve iş kazası mağdurlarına her türlü hukuki desteği sağlamakta ve haklarının takipçisi olmaktadır. Her türlü mağduriyet durumunda  yanınızdayız sloganı ile yola çıkan derneğimiz hukuki süreçlerde de kaza mağdurlarının yanında olan ilkeli duruşunu sürdürmektedir. “
“Başkent Trafik Ve İş Kazaları Mağdurları Derneği 2013 tarihinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana ülkemizde yaşanan trafik ve iş kazalarının azaltılması, gerekli önlemlerin alınması, kamuoyu bilicinin oluşturulması, meydana gelen elim kaza sonucu mağdur ve ailelerine hukuki bilgilendirme yapılması ve hukuki haklarının korunması konusunda aktif faaliyetlerde bulunmaktadır.”
“Yaşanan trafik ve iş kazaları sonucu mağdur ve geride kalan hak sahipleri hukuki haklarının neler olduğunu bilmemektedir. Bu durum hak sahiplerine mağduriyetler yaşatmaktadır. Dernek mağdur ve hak sahiplerinin bilinçlendirilmesi ve mevcut haklarının anlatılmasını esas amacı olarak belirlemiştir.
http://sonpiyasalar.com
Resmi bir kuruluş olan dernek  gönüllülük ve toplumsal fayda amacıyla çalışmakta ve sunmuş olduğu hukuki bilgilendirme hizmeti için her hangi bir ücret talep etmemektedir.
Gönüllü uzman hukukçu üyeler mağdur ve hak sahiplerinin hukuki haklarının anlatılması ve korunmasında hizmet vermekte olup dernek mağduriyetlerin en kısa sürede ve en etkili şekilde ortadan kaldırılması için çalışmaktadır.
Her türlü sorun ve görüşleriniz için iletişim numaraları:
İSTANBUL TEMSİLCİSİ : Mevlüt Coşkun

İletişim : 0532 772 97 57 &0544 536 31 06

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
UA-87558301-1