SON DAKİKA

SonpiyasalarFirma ilanları
Son Piyasa Reklam

Doğa Hasta Bakım Hizmetleri

Doğa Hasta Bakım Hizmetleri Olarak‘Alzheimer ve Demans’ rahatsızlığı bulunan kişilerin bakımı konusunda uzman olan Huzur evlerimiz, konuklarımıza sevgi dolu bir ortamda ev sıcaklığı sağlamaktadır.
 
Temel ilkelerimiz, insan onuruna yaraşır bir şekilde,insanların yaşama hakkı olan bakım, beslenme, sağlık hizmetlerini onlara sunmak ve gerekli hijyenik koşulları sağlamaktır.
 
Ayrıca bakıma muhtaç olsun veya olmasın huzurlu ve güvenli bir ortamda sevgi ve saygıyla korumak, sosyal ve psikolojik gereksinimlerini karşılamak da çalışma hedeflerimizin en önemlilerindendir.
 
İlaç uygulamaları ve takibi,sürekli diyabet ölçümü,dekübit (yatak yarası) bakımı,günlük tansiyon takibi,yatan hastalarda pozisyon takibi,diyet menüleri düzenlemesi,sıvı takibi (günlük alınan ve çıkan sıvı takibi),Hastalık durumlarında özel yoğun bakım takibi,ihtiyaç halinde oksijen ve aspirasyon desteği,yutma refleksini kaybetmiş yaşlıların sonda yada PEG yolu ile beslenmelerinin sağlanması,reçeteli enjeksiyonlarının tatbiki,tüm kan ve idrar tahlilleri,haftalık doktor kontrolü,Nörolog hizmeti,hergün psikolog imkanlarımız ile sizlere güzel bir bakım hizmeti sunmayı en birinci hedeflerimizdendir.
tameleman.com
Firma YetkilisiHasan Ekiz
Yetkili Telefon0530 310 61 58
Telefon0530 310 61 58
Faks
Web Sitesihttp://dogahastabakimhizmetleri.com
E-Posta
Firma Adresi
İl / İlçeİstanbul
SektörlerSağlık
Bu firma 07 Şubat 2018 - 0:07 'de eklendi.
SON EKLENEN FİRMALAR
UA-87558301-1