SON DAKİKA

SonpiyasalarFirma ilanları
Son Piyasa Reklam

Güvenlik Kamerası | Murat Acar

Büyük alanlar için, geniş bir kabul açısına sahip bir kamera gereklidir. Maksimum piksel sayısına ama bakış açısı daha önemlidir. Motorlu onların görüş ve test edilen tüm on modeller manüel veya otomatik aktive parlaklığına bağlı olarak açmak edilebilen bir gece görüş modu var.

Ancak bu gece görüş kalitesi kızılötesi aydınlatma aralığında kamera modeli ve çekim doğruluğu bağlı olarak farklılık gösterir.

Görüntüleri üç şekilde depolar eşleştirilmiş akıllı telefonda veya tablette, kameradaki bir hafıza kartında veya üreticinin bir bulut sunucusunda.

Bazı modeller yalnızca bir depolama varyantı, diğerleri birkaç kullanır. Her birinin avantajları ve dezavantajları vardır.

İlk olarak, mobil cihazdaki depolama: Bu akıllı telefon için yeterli alan gerektirir.

İkinci olarak, kameradaki hafıza kartı gibi depolama alanı bir sorun değildir. Ancak kameranın çalınmasından sonra, video kayıtları kaybolur.

Üçüncüsü, diğer iki tekniğin dezavantajlarının üstesinden gelen bulut depolama alanı: Mobil cihazda yer kaplamaz, ancak videolar her zaman, her yerde alınabilir. Bulutta, kamera tuhaf ellere geçse bile filmler nispeten güvenlidir.

Firma YetkilisiMurat ACAR
Yetkili Telefon0216 010 00 01
Telefon0216 010 00 01
Faks
Web Sitesihttps://www.guvenlik-kamerasi.net
E-Postaaguvenlikkamerasi@hotmail.com
Firma AdresiÇınardere mahallesi meşe caddesi no:6 Pendik/İstanbul
İl / İlçeİstanbul
SektörlerElektronik
Bu firma 14 Şubat 2019 - 16:41 'de eklendi.
SON EKLENEN FİRMALAR
UA-87558301-1