SON DAKİKA

SonpiyasalarFirma ilanları
Son Piyasa Reklam
YAZARLAR
Dünyanın neresinde nasıl bir hayat sürersek sürelim, sonunda bizi bekleyen, aynı zamanın sonuna yansıyan manzaranın üzerimizde yarattığı gelecek günlere dair kaygıdır.
Adnan Aydeniz TÜM YAZILARI
Dünya ömründe belki de ilk defa bu kadar “tenha...” Bir de kandil sükûneti eklenince iyice dinler olduk kalbimizi.
Ayhan Şahin TÜM YAZILARI
Onları bir daha görmemeyi diliyoruz, midemiz bulanıyor, tiksiniyoruz. Çünkü burası bizim evimiz ve tanımadığımız varlıklarla aynı alanı paylaşmak istemiyoruz. Belki biz taşınmadan önce de burada vardılar ama bu evin gerçek sahipleri biziz, belki sadece gözümüze gözükmedikleri sürece birlikte yaşayabiliriz.
Mehmet Ferah TÜM YAZILARI
Hayalimiz, emekli olup kendimizi daha az yorarak, daha az mesai harcayacağımız bir işte çalışmak oldu hep. Belki yitirdiğimiz zamanı geri getiremezdik ama zamanın her geçen gün azaldığı ömürde daha fazla vakit geçirebilirdik çocuklarımızla.
Merve Yazar TÜM YAZILARI
Bu toplum hazır değil kapalı kapıları açmaya. Kapalı kapılara bile kilit vurabilen bu toplum, nasıl anlasın bizi.
Saadet Gadiri TÜM YAZILARI
Düzgün aynalarda onlarca çarpık gülümseme ve hepsi umutlu bir yarına hazırlanıyor. Bir düşüncesini gerçekleştirmek adına geçiyor aynanın karşısına.
Toper ÇAĞLAYAN TÜM YAZILARI
2016 da çok zor badirelerden geçtik, zorluklar hala bitmiş değil. Ekonominin 2017 ve yakın gelecek döneme nispeten rahat girebilmesi için Devlet değişik tedbirler alıyor ve bu amaçla da iş dünyası için değişik olanaklar getiriyor.
Mustafa Caner Sevimli TÜM YAZILARI
İhracat yapan, ihracat yapacak, ihracata yeni başlayan firmalar da olmak üzere her sektörün faydalanacağı ihracat destekleri vardır.
Levent Yetkin TÜM YAZILARI
Farazi  ve düzmece ekonomik verilere rağmen Türkiye ekonomisinin iyi gitmediğini küçük bir azınlık   kabul etmese de   artık bilinen bir gerçek.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
UA-87558301-1